​طراح و سازنده شیرآلات خاص؛

صنایع نفت، گاز، پتروشیمی

شرکت صنایع ابزاردقیق نفت اولین و تنها سازنده و تست کننده شیرآلات    Anti Surge و Non-Slam در ایران می باشد.

شرکت صنایع ابزار دقیق نفت

​​Oil Instrument Industries Co.

درباره ی ما

تاسیس

شرکت صنایع ابزار دقیق نفت در مهرماه سال 1400 به عنوان یک شرکت فناور ثبت گردید و پس از طی مراحل پذیرش بعنوان یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان مرکزی شناخته می شود. موسسین این شرکت گروهی از خبرگان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بهمراه اعضاء هیئت علمی دانشگاه می باشند.

تاریخچه ی ما

​با توجه به تحریم های سالهای گذشته بر علیه کشور عزیزمان، موسسین این شرکت که از فارغ التحصیلان دورهای گذشته دانشگاه های فنی برتر ایران می باشند و چندین سال در حوزه تولید کالا و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت و گاز کشور بخوبی ایفای نقش نموده اند، تصمیم به تاسیس مجموعه ای جهت طراحی و تولید محصولات استراتژیک صنعت مذکور که در حال حاضر تامین آنها غیر ممکن یا به دشواری انجام می گردد نموده اند.

حوزه تخصصی این مجموعه طراحی و تولید شیرآلات خاص مورد استفاده در صنعت می باشد، و محصولاتی که  طراحی، نمونه سازی و تست گردیده تا این لحظه هیچ سازنده داخلی نداشته است.

این مجموعه با مدیریت خود بر زنجیره تامین کارامد و پشتیبان توانسته است با کاهش هزینه های سربار تولید و استفاده از تکنولوژی های جدید ساخت نسبت به تولید شیرآلات خاص برای تعداد تولید پایین اقدام نماید.

1402/08/03

چرا ما

ما با در دست داشتن مجموعه ای از امکانات و اتکاء به تجربه و تخصص های گوناگون در حوزه مکانیک جامدات، مکانیک سیالات، مواد و متالورژی، کامپیوتر و برق و ابزار دقیق امکان ارائه راه حل های بدیع و نو بمنظور رفع مسائل موجود در حوزه شیرآلات می باشیم.

ما با مدیریت بر زنجیره تامین کارآمد و پرتوان خود توانسته ایم با کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و قیمت قابل رقابت پروژه های محوله از سوی مشتریان خود را به انجام برسانیم.

​​​​​​​


هیئت مدیره

​مدیر عامل
مهندس متالورژی - دانشگاه صنعتی اصفهان

​​امیر حسین باقرزاده جم
​​​​​​​

محمد قلمی

رئیس هیئت مدیره
​​​​​​​مهندسی مکانیک - دانشگاه علم و صنعت

​ساجده حاجی لو

عضو هیئت مدیره
​​​​​​​مهندسی صنایع - دانشگاه تهران

جلال جودکی

​سهامدار
دکتری مکانیک - دانشگاه علم و صنعت

ظهور شرکت صنایع ابزاردقیق نفت با تمرکز برتفکر خلاقانه و استفاده از فناوری های نو آورانه در جهان.

​چشم انداز

تامین حداکثری نیاز تخصصی شیرآلات در حوزه صنایع تولید نفت و انرژی با رعایت بالاترین سطح کیفیت جهانی.

ماموریت

​ما به اوج تکنولوژی خواهیم رسید با وجود کارکنانی آگاه، با انگیزه، ماهر و توانمند در بستر فرهنگ سازمانی ایجاد شده.

ارزش

کارخانه

شرکت صنایع ابزار دقیق نفت که اکنون بعنوان یک شرکت فناور شناخته می شود دارای دفتر مرکزی در مجتمع پارک علم و فناوری استان مرکزی استقرار دارد.

شرکت طی قرارداد اجاره بلند مدت با دانشگاه صنعتی اراک همچنین تفاهمنامه همکاری همه جانبه فنی در حال استفاده از سوله ای مجزا می باشد.
​​​​​​​
سالن کارگاه مذکور توسط شرکت تجهیز شده و فرآیندهای تولید، مونتاژ، تست و رنگ و بسته بندی در حال انجام می باشد.